Zajímavé články o bydlení

Co Vás čeká při stěhování

08.09.2015

I když stěhování je důvodem spíše k radosti, pro mnohé se stává noční můrou. Ale že by bylo lepší vyhořet než se stěhovat? To přirovnání zdá se být přinejmenším přitažené za vlasy. Navíc stěhování z bytu do domu musí být radostné a příjemné, což je v opačném případě už docela dobrodružné. Hodně věcí může pravděpodobně skončit i někde na skládce.

Barvy, barvy, barvičky

08.09.2015

Bydlení je hra. Hra s tvary, škatulemi, nápady a barvami. Interiér bytu nebo rodinného domu se rozsvítí či potemní s vybranou barvou, potažmo i materiálem. Velkou roli v něm také hrají zrcadla, kov, dřevo, ale i plast. Neotřelé a moderní doplňky korunují celkový dojem a vdechnou prostoru harmonii, vkus, styl.

Bezpečnost nemovitosti nejen před odjezdem na dovolenou

08.09.2015

Krádeže, vloupání, přepadení – je skloňováno dnes a denně médii ve všech pádech. Máte-li právě před dovolenou, vaše starost o majetek v době vaší nepřítomnosti jsou pochopitelné. Prozřetelní lidé myslí na bezpečnost svých nemovitostí nejenom před dovolenou a zabezpečení objektů mají již předem vyřešeno. Vezměme si z nich příklad.

Zařízení bytu pro obyvatele více generací

08.09.2015

Několik generací pod jednou střechou – ještě v minulém století zcela běžná a často využívaná alternativa. Znamenala především úsporu, vzájemnou pomoc a lepší mezigenerační vztahy. Dnes si ji dost dobře umíme představit zejména v prostornějším rodinném domě, kde se jednoduše přerozdělí patra nebo alespoň pokoje. Každý má své soukromí, každý má své zařízení,  jenom hospodaření je jedno, společné. Ovšem chce to velkou dávku tolerance.

Jak účinně bojovat s horkem v bytě

08.09.2015

V posledních letech, jak je již známo, nás v letních měsících sužují vysoké teploty a horka. I když k létu slunce, teplo, opalování a koupání neodmyslitelně patří, vyšplhají se v některých bytech obrácených dlouhodobě ke sluníčku teploty až nesnesitelně vysoko. Žaluzie, slunolamy, rolety, byť stáhnete i ty předokenní, přestávají fungovat a člověk si pak připadá jako na dovolené v Turecku. Jenomže tam v hotelích funguje obvykle klimatizace a rekreanti tak pobyt snášejí mnohem lépe.

Co je třeba kontrolovat při výběru nemovitosti

08.09.2015

Pořídit si pozemek, byt nebo dům, což souhrnně nazýváme nemovitostmi, znamená investovat většinou nemalou částku do něčeho, v čem hodláme bydlet, podnikat, rekonstruovat a podobně. V uvedené reality vkládáme peníze dle výše jejich hodnoty a proto než k samotnému nákupu nemovitosti dojde, je dobré mít na zřeteli vývoj trhu. Nemáme-li vůbec přehled o tržních cenách, můžeme zaplatit mnohem vyšší částku a přijít tak o finance, které jsme mohli využít jinak.

1 2 3 4

Created by Funlife
 
Máte dotaz? Zeptejte se!
Zavřít
Zeptejte se nás

Máte nějaký dotaz, nebo si chcete sjednat schůzku s našimi odborníky?
Napište nám a my Vás budeme obratem kontaktovat.Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji souhlas, aby společnost GEOSAN DEVELOPMENT, a.s., zpracovávala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou. Jsem si vědom možnosti jej kdykoli odvolat.