Nové bydlení v Praze

Už Vás nebaví platit vysoké nájemné za malý byt a vyhazovat tak každý měsíc většinu své výplaty takříkajíc z okna? Nebylo by lepší pořídit si vlastní bydlení a stejnou částku dávat do vlastní nemovitosti? Výhod vlastního bydlení a ještě k tomu v novém bytě je nespočet.

Nové byty jsou stavěny z kvalitnějších a úspornějších materiálů než desítky let staré paneláky. Ne jen, že nebudete mít žádné starosti s rekonstrukcí jádra, oken, apod., nebo neustálými opravami ve starém domě, ale především uspoříte v takovémto bytě za provoz. Většina novostaveb se staví jako nízkoenergetické. Náklady na topení pak budou několikanásobně nižší.

Mezi nejoblíbenější novostavby patří novostavby v Praze. Oblíbené jsou především svými zajímavými lokalitami. Bydlení v Praze je populární díky lepšímu pracovnímu uplatnění, občanské vybavenosti, nebo kulturnímu a společenskému vyžití. Lokality pro novostavby jsou zajímavé po celé Praze. Záleží pak už na každém kupujícím, zda chce být blízko rušného centra, nebo radši v okrajových částech Prahy kde je více klidu a také zeleně.

Na výběr jsou developerské projekty nabízející standardní vybavení, nebo developerské projekty s luxusnější výbavou a lokalitou. Komu by se nelíbilo mít byt s dobrou dostupností do centra, s velkou terasou a výhledem do zeleně. Pokud máte v plánu si v nejbližší době pořídit nový byt, navštivte naše stránky www.vyhodnebyty.cz a vyberte si z nabídky těch nejzajímavějších projektů v Praze. Oblíbené jsou pak byty pro rodiny o větších dispozicích v těchto lokalitách:


Created by Funlife
 
Máte dotaz? Zeptejte se!
Zavřít
Zeptejte se nás

Máte nějaký dotaz, nebo si chcete sjednat schůzku s našimi odborníky?
Napište nám a my Vás budeme obratem kontaktovat.Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji souhlas, aby společnost GEOSAN DEVELOPMENT, a.s., zpracovávala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou. Jsem si vědom možnosti jej kdykoli odvolat.